Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Gude, Hans Fredrik (1825-1903)
Skavellen i Valders 1866

Akvarell på papir, lysmål
23x53
Signert nede t.h.: HFG
Stedsbestemt og datert nede t.h.: Skavellen i Valders 9 Septh 66

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000