Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Ulving, Even (1863-1952)
Fra Beaulieu, franske riviera

Olje på lerret
32x46
Signert nede t.v.: E Ulving

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering