Ulving, Even(1863-1952)
Fra Beaulieu, franske riviera
Olje på lerret
32x46
Signert nede t.v.: E Ulving
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 4 200
Olje på lerret
32x46
Signert nede t.v.: E Ulving
Vurdering