Tunold, Bernt(1877-1946)
Landskap i regnvær Morkdalen 1928
Olje på lerret
67x82
Signert og datert nede t.h.: Bernt Tunold 1928
Signert, påtegnet med tittel og datert på baksiden, på blindrammen: Landskap i regnveir Morkdalen sept. 1928.
Vurdering
NOK 10 000–20 000
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00