Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tunold, Bernt (1877-1946)
Landskap i regnvær Morkdalen 1928

Olje på lerret
67x82
Signert og datert nede t.h.: Bernt Tunold 1928

Signert, påtegnet med tittel og datert på baksiden, på blindrammen: Landskap i regnveir Morkdalen sept. 1928.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–20 000