Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Eriksen, Sigurd(1884-1976)
Klippelandskap med mann og båt 1921

Olje på lerret
56x68
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Eriksen 1921

Vurdering

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tilslag NOK 5 000