Erichsen, Thorvald(1868-1939)
Fra Lillehammer
Olje på plate
32x41
Signert nede t.h.: Thv. E
Signert på baksiden av platen: Thorvald Erichsen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 12 000
Olje på plate
32x41
Signert nede t.h.: Thv. E
Vurdering