Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Erichsen, Thorvald (1868-1939)
Fra Lillehammer

Olje på plate
32x41
Signert nede t.h.: Thv. E

Signert på baksiden av platen: Thorvald Erichsen.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 000