Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Fjell, Kai(1907-1989)
Oppstilling med dukker 1930

Olje på plate
95x65
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -30

Vurdering

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00