Grande, Severin(1869-1934)
Portrett av Henrik Sørensen 1909
Olje på lerret
80x61
Signert nede t.h.: Grande
Signert og datert nede t.v.: (innbrettet) Grande 1909
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 5 000