Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Eikaas, Ludvig (1920-2010)
Mann med brett

Litografi, lysmål
52x42
Signert nede t.h.: Eikaas

Påtegnet nede t.v.: Prøvetrykk.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering
NOK 3 000–4 000