Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Ekli, John Fritjof (1928-1989)
Max og Bråte-Brona til minne 1971

Radering, lysmål
31x41
Signert og datert nede t.h.: John F. Ekli 1971

Nummerert nede t.v.: 5/12. Påtegnet med tittel, samt "Koldnålsradering" nede t.v.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering
NOK 1 000