Ekli, John Fritjof(1928-1989)
Max og Bråte-Brona til minne 1971
Radering, lysmål
31x41
Signert og datert nede t.h.: John F. Ekli 1971
Nummerert nede t.v.: 5/12. Påtegnet med tittel, samt "Koldnålsradering" nede t.v.
Vurdering
NOK 1 000
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00