Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Juell, Tore (1942-)
Krokheia

Olje på plate
29x61
Signert nede t.v.: T. Juell

Påtegnet med tittel, datert 1988, og signert på baksiden av platen.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering