Juell, Tore(1942-)
Krokheia
Olje på plate
29x61
Signert nede t.v.: T. Juell
Påtegnet med tittel, datert 1988, og signert på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 3 800
Olje på plate
29x61
Signert nede t.v.: T. Juell
Vurdering