Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Juell, Tore(1942-)
Vintermorgen

Olje på plate
72x122
Signert nede t.v.: T. Juell

Påtegnet med tittel på baksiden av rammen.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tilslag NOK 9 000