Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Juell, Tore (1942-)
Vintermorgen

Olje på plate
72x122
Signert nede t.v.: T. Juell

Påtegnet med tittel på baksiden av rammen.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering