Winge, Sigurd(1909-1970)
Varder 1948
Radering, lysmål
30x47
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Winge -48.
Påtegnet nede t.v.: Særtrykk.
Vurdering
NOK 10 000
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 6 000
Radering, lysmål
30x47
Påtegnet nede t.v.: Særtrykk.
Vurdering
NOK 10 000