Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Winge, Sigurd (1909-1970)
Varder 1948

Radering, lysmål
30x47
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Winge -48.

Påtegnet nede t.v.: Særtrykk.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000