Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Winge, Sigurd (1909-1970)
Ikaros 1963

Litografi, lysmål
65x45
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Winge -63

Nummerert nede t.v.: 155/260.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering