Winge, Sigurd(1909-1970)
Ikaros 1963
Litografi, lysmål
65x45
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Winge -63
Nummerert nede t.v.: 155/260.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Litografi, lysmål
65x45
Nummerert nede t.v.: 155/260.
Vurdering