Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Winge, Sigurd (1909-1970)
Naken II 1956

Radering, lysmål
42x56
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Winge -56

Påtegnet nede t.v.: Tirée par l'artiste

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 500