Winge, Sigurd(1909-1970)
Daggry 1956
Radering, lysmål
39x50
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Winge -56
Påtegnet nede t.v.: Tiré par l'artist.
Vurdering
NOK 10 000
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 6 500
Radering, lysmål
39x50
Vurdering
NOK 10 000