Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Winge, Sigurd (1909-1970)
Daggry 1956

Radering, lysmål
39x50
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Winge -56

Påtegnet nede t.v.: Tiré par l'artist.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000