Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Weiglin, Anne (1945-)
Bukett i grønn krukke

Olje på lerret
80x60
Signert nede t.h.: Anne Weiglin

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

UTSTILT:

Oslo kunstforening.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering
NOK 3 000