Komposisjon 1988
Olje på lerret
150x150
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 88
Rogaland kunstmuseum.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 110 000
Olje på lerret
150x150
Rogaland kunstmuseum.
Vurdering