Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1988

Olje på lerret
150x150
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 88

UTSTILT:

Rogaland kunstmuseum.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 110 000