Dahl, Hans(1849-1937)
Fra Bryggen i Bergen
Olje på lerret, oppklebet på plate
20x41
Signert og stedsbestemt nede t.h.: Hans - Dahl Bergen Baderne mellem Muren og Torvet
Vurdering
NOK 30 000
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
20x41
Vurdering
NOK 30 000