Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Dahl, Hans(1849-1937)
Fra Bryggen i Bergen

Olje på lerret, oppklebet på plate
20x41
Signert og stedsbestemt nede t.h.: Hans - Dahl Bergen Baderne mellem Muren og Torvet

Vurdering
NOK 30 000

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00