Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Dahl, Hans Andreas (1881-1919)
Fjordlandskap

Olje på lerret
100x66
Signert nede t.v.: Hans Andreas Dahl.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 37 000