Dahl, Hans Andreas(1881-1919)
Fjordlandskap
Olje på lerret
100x66
Signert nede t.v.: Hans Andreas Dahl.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 37 000
Olje på lerret
100x66
Vurdering