Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Dahl, Hans Andreas(1881-1919)
Fjordlandskap

Olje på lerret
100x66
Signert nede t.v.: Hans Andreas Dahl.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tilslag NOK 37 000