Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Sinding, Otto(1842-1909)
Fiskevær i Lofoten

Olje på lerret
38x50
Signert nede t.h.: Otto Sinding-

Påtegnet på baksiden: Lofoten.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tilslag NOK 26 000