Sinding, Otto(1842-1909)
Fiskevær i Lofoten
Olje på lerret
38x50
Signert nede t.h.: Otto Sinding-
Påtegnet på baksiden: Lofoten.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 26 000
Olje på lerret
38x50
Vurdering