Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Skramstad, Ludvig (1855-1912)
Landskap med åker

Olje på lerret
43x61
Signert nede t.v.: Ludv. Skramstad

Påtegnet med noe utydelige tittel på baksiden: "Fra Ka...marken".

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering