Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Skramstad, Ludvig(1855-1912)
Landskap med åker

Olje på lerret
43x61
Signert nede t.v.: Ludv. Skramstad

Påtegnet med noe utydelige tittel på baksiden: "Fra Ka...marken".

Vurdering

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00