Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Baade, Knud (1808-1879)
Kystlandskap med bautasteiner og måke 1844

Olje på lerret
36x51
Signert og datert nede t.v.: Baade 1844.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000

Tilslag NOK 15 000 med forbehold