Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Bratland, Jacob(1859-1906)
Mannsportrett

Olje på lerret
25x28
Signert nede t.h.: Jac Bratland-

Påtegnet nede t.h.: "A mon ami Georg Helland". Portrett av Georg Helland?

Vurdering
NOK 8 000

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tilslag NOK 5 000