Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Aulie, Reidar (1904-1977)
Fabrikker

Olje på lerret
63x100
Signert nede t.h.: Aulie

Signert og datert januar 1975, på baksiden av lerretet.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering