Aulie, Reidar(1904-1977)
Fabrikker
Olje på lerret
63x100
Signert nede t.h.: Aulie
Signert og datert januar 1975, på baksiden av lerretet.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Olje på lerret
63x100
Signert nede t.h.: Aulie
Vurdering