Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Andersen, Snorre (1914-1979)
Nonnene går forbi 1949

Olje på plate
81x100
Signert og datert nede t.h.: Snorre Andersen -1949.

Påtegnet med tittel og signert på baksiden.

UTSTILT:

? kat. nr. 487.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering