Müller, Morten(1828-1911)
Fossestryk 1891
Olje på papir, oppklebet på lerret
29x41
Signert og datert nede t.h.: 91 Morten Müller
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 10 000
29x41
Vurdering