Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Müller, Morten (1828-1911)
Fossestryk 1891

Olje på papir, oppklebet på lerret
29x41
Signert og datert nede t.h.: 91 Morten Müller

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000