Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Ransve, Bjørn (1944-)
Liggende hest 1988

Litografi, lysmål
46x29
Signert og datert nede t.h.: Bjørn Ransve 1988

Påtegnet nede t.v.: "Org. lito."

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering