Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Hamsun, Tore(1912-1995)
Kvinneakt i interiør 1965

Olje på lerret
48x86
Signert og datert nede t.h: Hamsun -65

Vurdering
NOK 5 000

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tilslag NOK 2 000