Hamsun, Tore(1912-1995)
Kvinneakt i interiør 1965
Olje på lerret
48x86
Signert og datert nede t.h: Hamsun -65
Vurdering
NOK 5 000
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 2 000
Olje på lerret
48x86
Vurdering
NOK 5 000