Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Hamsun, Tore (1912-1995)
Kvinneakt i interiør 1965

Olje på lerret
48x86
Signert og datert nede t.h: Hamsun -65

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000