Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Hamsun, Tore (1912-1995)
Åkerlandskap sørlandet 1993

Olje på lerret
51x98
Signert og datert nede t.h.: T. Hamsun -93

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden.

UTSTILT:

Grimstad Kunstforening, 1996, kat.nr. 2.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering