Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Jensen, Ulf Valde (1945-)
Komposisjon med figur 1974

Radering, lysmål
42x51
Signert og datert nede t.h.: Ulf Valde Jensen 1974.

Nummerert nede t.v.: 84/85.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering
NOK 1 000