Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Janssen, Horst (1929-1995)
Sittende kvinne 1971

Radering, lysmål
33x26
Signert og datert nede t.h.: H J -71

Nummerert nede t.v.: 7/72.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering