Janssen, Horst(1929-1995)
Sittende kvinne 1971
Radering, lysmål
33x26
Signert og datert nede t.h.: H J -71
Nummerert nede t.v.: 7/72.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Radering, lysmål
33x26
Nummerert nede t.v.: 7/72.
Vurdering