Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Aulie, Reidar (1904-1977)
Regnvær

Litografi, lysmål
48x57
Signert nede t.h.: Reidar Aulie

Nummerert nede t.v: 195/250. Påtegnet med tittel og datert på baksiden: "Rejnvær 1947".

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering
NOK 1 500