Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Aulie, Reidar(1904-1977)
Vinterlandskap

Litografi, lysmål
50x58
Signert nede t.h: Reidar Aulie

Nummerert nede t.v.: 149/360.

Vurdering
NOK 1 500

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tilslag NOK 1 000