Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Aulie, Reidar (1904-1977)
Vinterlandskap

Litografi, lysmål
50x58
Signert nede t.h: Reidar Aulie

Nummerert nede t.v.: 149/360.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering
NOK 1 500