Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Mæhle, Ole (1904-1990)
Nattstudie 1940

Olje på plate
32x38
Signert og datert opp t.v.: Ole Mæhle 40

Påtegnet med tittel, datert og signert på baksiden av platen.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering
NOK 2 000