Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Onsager, Søren (1878-1946)
Skjærgårdslandskap

Olje på lerret
50x60
Signert nede t.h.: Søren Onsager

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 13 500