Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Rumohr, Knut(1916-2002)
Studie I 1977

Olje på lerret
39x49
Signert og datert nede t.h.: Knut Rumohr -77

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tilslag NOK 4 000