Rumohr, Knut(1916-2002)
Studie I 1977
Olje på lerret
39x49
Signert og datert nede t.h.: Knut Rumohr -77
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 4 000
Olje på lerret
39x49
Vurdering