Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Schultz, Alexander (1901-1981)
Kystlandskap 1980

Akvarell, lysmål
44x58
Signert og datert nede t.h.: A. Schultz

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering
NOK 3 000–5 000