Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Schultz, Alexander(1901-1981)
Kystlandskap 1980

Akvarell, lysmål
44x58
Signert og datert nede t.h.: A. Schultz

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tilslag NOK 2 000