Knoff, Johan(1935-)
Boulevard ved natt 1989
Olje på lerret
125x165
Signert og datert nede t.h.: Knoff 89
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Kunstnernes Hus, Oslo 1989, kat.nr. 84.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 6 000 med forbehold