Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Knoff, Johan(1935-)
Boulevard ved natt 1989

Olje på lerret
125x165
Signert og datert nede t.h.: Knoff 89

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Kunstnernes Hus, Oslo 1989, kat.nr. 84.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tilslag NOK 6 000 med forbehold