Krohg, Christian(1852-1925)
Portrett av Pola Gauguin
Olje på plate
86x65
Signert nede t.v.: C Krohg
Platen bemalt på baksiden med 4 hunder. Malt 1922. "Kritikeren". Repr. Svenska Dagbladet 23/11-1954.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 20 000