Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Aulie, Reidar(1904-1977)
Kronglefuru 1927

Olje på plate
46x55
Signert og datert nede t.h.: Aulie 27.

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tilslag NOK 3 000