Aulie, Reidar(1904-1977)
Kronglefuru 1927
Olje på plate
46x55
Signert og datert nede t.h.: Aulie 27.
Påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 3 000
Olje på plate
46x55
Vurdering