Berger, Einar(1890-1961)
Fra Svolvær havn
Olje på lerret
123x113
Signert oppe t.h.: E Berger
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 17 000
Olje på lerret
123x113
Signert oppe t.h.: E Berger
Vurdering