Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Johnssen, Hjalmar (1852-1901)
Fra Citadeløya i Fredriksvern 1900

Olje på plate
35x40
Signert og datert nede t.h.: H J 1900.

Påtegnet med tittel på baksiden av platen: "Fra Citadelöen i Fredriksværn".

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering