Johnssen, Hjalmar(1852-1901)
Seilskute ved kyst
Olje på mahognyplate
32x41
Signert nede t.h.: Hjalmar Johnssen
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 7 500
Olje på mahognyplate
32x41
Vurdering