Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Johnssen, Hjalmar(1852-1901)
Seilskute ved kyst

Olje på mahognyplate
32x41
Signert nede t.h.: Hjalmar Johnssen

Vurdering

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tilslag NOK 7 500