Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Johnssen, Hjalmar (1852-1901)
Seilskute ved kyst

Olje på mahognyplate
32x41
Signert nede t.h.: Hjalmar Johnssen

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering