Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Midelfart, Willi (1904-1975)
Gutter på svaberg 1965

Olje på lerret
67x52
Signert og datert nede t.h.: WM -65

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 16 000