Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Ljøsne, Halvdan (1929-2006)
Frukttrær i vinterdrakt 1970

Pastell, lysmå¨l
21x29
Signert og datert nede t.h.: Halvdan Ljøsne -79

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering