Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Ljøsne, Halvdan(1929-2006)
Frukttrær i vinterdrakt 1970

Pastell, lysmå¨l
21x29
Signert og datert nede t.h.: Halvdan Ljøsne -79

Vurdering

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tilslag NOK 1 500