Ljøsne, Halvdan(1929-2006)
Frukttrær i vinterdrakt 1970
Pastell, lysmå¨l
21x29
Signert og datert nede t.h.: Halvdan Ljøsne -79
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 1 500
Pastell, lysmå¨l
21x29
Vurdering