Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Hauge, Marie(1864-1931)
Fra Vågå 1927

Olje på lerret
33x45
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Marie Hauge Vaage -27

Vurdering

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tilslag NOK 6 000