Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Hauge, Marie (1864-1931)
Fra Skagen 1910

Olje på lerret
37x48
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Marie Hauge Skagen 1910

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering