Tannæs, Marie(1854-1939)
Skogsti 1890
Olje på lerret
58x86
Signert og datert nede t.v.: Marie Tannæs. 90.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Olje på lerret
58x86
Vurdering