Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tannæs, Marie (1854-1939)
Skogsti 1890

Olje på lerret
58x86
Signert og datert nede t.v.: Marie Tannæs. 90.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering