Tannæs, Marie(1854-1939)
Gårdstun
Olje på lerret
34x45
Signert nede t.v.: Marie Tannæs.
Antagelig fra Vøyenvolden.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Olje på lerret
34x45
Antagelig fra Vøyenvolden.
Vurdering