Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tannæs, Marie(1854-1939)
Gårdstun

Olje på lerret
34x45
Signert nede t.v.: Marie Tannæs.

Antagelig fra Vøyenvolden.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00