Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tannæs, Marie (1854-1939)
Gårdstun

Olje på lerret
34x45
Signert nede t.v.: Marie Tannæs.

Antagelig fra Vøyenvolden.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering