Stilleben 1948
Olje på plate
89x116
Signert og datert nede t.h.: Weidemann -48
Påtegnet på baksiden: nr. 11.
Vurdering
NOK 120 000–150 000
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Olje på plate
89x116
Påtegnet på baksiden: nr. 11.
Vurdering
NOK 120 000–150 000