Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Stilleben 1948

Olje på plate
89x116
Signert og datert nede t.h.: Weidemann -48

Påtegnet på baksiden: nr. 11.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering
NOK 120 000–150 000